Aktualnie znajdujesz się na:

Poprzedni wojewodowie

Janusz Owczarek

wojewoda wrocławski

23.01.1979 - 22.05.1990

Janisław Muszyński

wojewoda wrocławski

12.07.1990 - 22.04.1991

Mirosław Jasiński

wojewoda wrocławski

20.05.1991 - 04.12.1991
15.01.1992 - 25.06.1992

Janusz Zaleski

wojewoda wrocławski

30.09.1992 - 08.01.1998

Witold Krochmal

wojewoda wrocławski

09.01.1998 - 31.12.1998

Witold Krochmal

wojewoda dolnośląski

04.01.1999 - 22.10.2001

Ryszard Nawrat

wojewoda dolnośląski

22.10.2001 - 21.03.2003

Stanisław Łopatowski

wojewoda dolnośląski

31.03.2003 - 21.12.2005

Krzysztof Grzelczyk

wojewoda dolnośląski

21.12.2005 - 29.11.2007

Rafał Jurkowlaniec

wojewoda dolnośląski

29.11.2007 - 01.12.2010

Aleksander Marek Skorupa

wojewoda dolnośląski 28.12.2010 - 10.03.2014

Tomasz Smolarz                               wojewoda dolnośląski              11.03.2014 - 08.12.2015 

liczba wejść: 12954