Od 5 września zmiany godzinowe w obsłudze z zakresu spraw paszportowych oraz cudzoziemców ZMIANA ZASAD OBSŁUGI W SPRAWACH CUDZOZIEMCÓW! Infolinia DUW dla uchodźców z Ukrainy/ Гаряча лінія DUW для біженців з України: +48 71 701 11 00
Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

17 października 2022

Turniej Piłkarski pamięci pułkownika Jana Kruka-Śmigli

Serdecznie zapraszamy na Turniej Piłkarski pamięci pułkownika Jana Kruka-Śmigli w 108. rocznicę bitwy I Brygady Józefa Piłsudskiego pod Laskami, który odbędzie się w weekend (21-22 października 2022r.) w Bielawie oraz we Wrocławiu.

W turnieju wezmą udział drużyny reprezentujące 5 dolnośląskich jednostek i instytucji wojskowych: Akademię Wojsk Lądowych, 22. Karpacki Batalion Piechoty Górskiej, 4. Głogowski Batalion Inżynieryjny, 16. Dolnośląską Brygadę OT oraz CWCR Wrocław.
 
Celem turnieju jest przypomnienie postaci zasłużonego oficera Wojska Polskiego II RP - podpułkownika Jana Kruka-Śmigli, kawaleria Virtuti Militari, ale też piłkarza i działacza piłkarskiego.

Półfinał (21 października) rozegrany zostanie w Bielawie na Stadionie Bielawianka o godzinie 11:00 natomiast finał odbędzie się we Wrocławiu na Stadionie OLKS Piast Żerniki o godzinie 12:00.

  • Turniej Piłkarski pamięci pułkownika Jana Kruka-Śmigli - Turniej Piłkarski pamięci pułkownika Jana Kruka-Śmigli
    Turniej Piłkarski pamięci pułkownika Jana Kruka-Śmigli